česky deutsch

ED02-13: INHAUS GmbH Berlin (jednotlivec, Berlin)

Hledáme: V rámci mého dalšího vzdělávání u INHAUS s.r.o. bych rád absolvoval praxi v Praze v červnu 2013 v oboru hotelnictví.

ED11-09: Dopisování - Volker Schultze (jednotlivec, Kiel)

Hledáme:

ED12-13: Studentka speciální pedagogiky hledá praxi v České republice (jednotlivec, Wolkering)

Hledáme: Hledám sociální organizaci/ instituci v oblasti práce s dětmi a mládeží nebo interkulturelní sociální práce, kulturní nebo personální management. Mé dosavadní zkušenosti z praxe jsem nasbírala během: 1. tříměsíční praxe v mateřské školce (v Italii); 2. tříměsíční praxe v mateřské školce (v Regensburgu); 3. třítýdenní praxe ve speciální škole pro postižené děti a během zaměstnání v jednom dětském a mládežnickém centru pro citový vývoj. Kromě toho pracuji jako asistentka postižených lidí. Velmi se zajímám o interkulturelní výměnu a jsem otevřená novým pracovním oblastem.

ED27-12: Česko-německé setkání dvou rodin (jednotlivec, Regensburg)

Hledáme: českou rodinu s dětmi mezi 5 a 10 lety, která by měla zájem o jazykovou výměnu a chtěla by s námi občas uskutečnit nějaký společný výlet (v česko-německém pohraníčí až do Plzně).

ED28-07: Herbert Kraus (Praxe v zemědělství) (jednotlivec, Mähring)

Hledáme: mladého českého zemědělce nebo studenta zemědělství, který si chce rozšířit své znalosti.

ED29-12: Rodina hledá českou Au-pair (jednotlivec, Landsberg am Lech)

Hledáme: Hledáme Au-Pair z Čech do naší malé rodinky v Bavorsku. Máme jedno dítě - čtyřletého chlapečka, který chodí dopoledne do školky. K Vaším úkolům by patřilo dovézt ho do školky (nedaleko od nás), pak ho zase vyzvednout, hrát si s ním, než přijdeme domů. Dále byste měla na starosti domácí práce. Nástup by byl dle dohody na min. 1 rok. Důležité je, abyste si s naším malým hrála, zabavila ho a uměla alespoň základy němčiny. Ráda Vám zašlu další informace.