česky deutsch

ID10-13: Salesianer Don Boscos, Kloster Ensdorf - Jugendbildungshaus (jiný subjekt, Ensdorf)

Hledáme: Hledáme českou skupinu mladých lidí, která by měla zájem strávit s námi společný čas a podniknout společné akce k různým tématům. Jedno z témat je: "Jak zacházet s rasismem a xenofobií". My se zajímáme o život v České republice, o českou zemi a kulturu. Rádi bychom mladým lidem z obou zemí zprostředkovali nahlédnutí do života sousední země. V roce 2014 bychom se těšili na návštěvu z naší strany.

ID15-13: KiEZ "Querxenland" Seifhennersdorf - Kindererholungszentrum (jiný subjekt, Seifhennersdorf)

Hledáme: školy a mládežnické spolky, které by se chtěly zúčastnit našich aktivních programů se zážitkovou pedagogikou v Německu (sportovní nabídka na našem multifunkčním areálu, kreativní nabídka v centru volného času, nabídka cestování v regionu ... ). Můžete objevit, dozvědět a naučit se spoustu nového.

ID18-13: BVS Bayern (Bavorský sportovní spolek pro postiženou a rehabilitující se mládež) (jiný subjekt, Berching)

Hledáme: partnerský spolek, který by měl zájem o výměnu v oblasti kultury a sportu postižených dětí a mladých lidí. Ideální by bylo sportovní sdružení, které se rovněž zabývá sportem s postiženými dětmi a mládeží. Myšlenka integrace postižených dětí do sportovního kolektivu s dětmi bez postižení je nám velmi blízká.

ID21-08: Fahrten-Ferne-Abenteuer (jiný subjekt, Nürnberg)

Hledáme: Chtěli bychom naši nabídku mezinárodních setkání rozšířit a dát tak dětem a mládeži možnost účasti na mezinárodních výměnných pobytech. Proto hledáme partnerskou organizaci v České republice, např. skauty, sportovní spolek atd., která by s námi v létě 2013 uskutečnila jednu nebo dvě akce spojené se zážitkovou pedagogikou.

SD03-13: Europaschule Schildow / Berlin (škola, Schildow)

Hledáme: základní školu, která nabízí vyuku němčiny

VD01-13: JuKiZu Dissenchen e.V. (sdružení, Cottbus)

Hledáme: skupinu mladých lidí (11-13 let) , kteří by se chtěli po sportovní (obzvláště pak ve fotbale) a jazykové stránce dále rozvíjet.

VD10-12: Badische Turnerjugend im BTB e.V. (sdružení, Karlsruhe)

Hledáme: partnerskou organizaci, která by měla zájem se zúčastnít se skupinou dětí/ mládeže (15 - 20) ve věku 12 - 16 let našeho stanového táboru.

VD16-13: TSV Birkach Stuttgart Volleyball Mädchen - (Dívčí volejbalový oddíl) (sdružení, Stuttgart)

Hledáme: volejbalový oddíl z Karlových Varů, konkrétně dorostenské družstvo dívek 12-16 let, které by s námi v létě 2014/2015 rádo uskutečnilo volejbalovou výměnu t.j. volejbalový pohár nebo turnaj.

VD17-13: Landjugendgruppe Bottenau (sdružení, Oberkirch)

Hledáme: V létě od 10.8.2013 do 17.8. 2013 se budeme nacházet v Kořenově (v Libereckém kraji) a moc by nás těšilo, kdyby se nám podařilo v této oblasti (do 50-ti km v okolí Kořenova) najít skupinu mladých lidí, která by měla zájem s námi strávit společný čas a navázat nové kontakty/ přátelství.