česky deutsch

ID10-13: Salesianer Don Boscos, Kloster Ensdorf - Jugendbildungshaus (jiný subjekt, Ensdorf)

Hledáme: Hledáme českou skupinu mladých lidí, která by měla zájem strávit s námi společný čas a podniknout společné akce k různým tématům. Jedno z témat je: "Jak zacházet s rasismem a xenofobií". My se zajímáme o život v České republice, o českou zemi a kulturu. Rádi bychom mladým lidem z obou zemí zprostředkovali nahlédnutí do života sousední země. V roce 2014 bychom se těšili na návštěvu z naší strany.

ID21-08: Fahrten-Ferne-Abenteuer (jiný subjekt, Nürnberg)

Hledáme: Chtěli bychom naši nabídku mezinárodních setkání rozšířit a dát tak dětem a mládeži možnost účasti na mezinárodních výměnných pobytech. Proto hledáme partnerskou organizaci v České republice, např. skauty, sportovní spolek atd., která by s námi v létě 2013 uskutečnila jednu nebo dvě akce spojené se zážitkovou pedagogikou.

VD10-12: Badische Turnerjugend im BTB e.V. (sdružení, Karlsruhe)

Hledáme: partnerskou organizaci, která by měla zájem se zúčastnít se skupinou dětí/ mládeže (15 - 20) ve věku 12 - 16 let našeho stanového táboru.

VD16-13: TSV Birkach Stuttgart Volleyball Mädchen - (Dívčí volejbalový oddíl) (sdružení, Stuttgart)

Hledáme: volejbalový oddíl z Karlových Varů, konkrétně dorostenské družstvo dívek 12-16 let, které by s námi v létě 2014/2015 rádo uskutečnilo volejbalovou výměnu t.j. volejbalový pohár nebo turnaj.

VD19-13: Deutsches Jugendherbergswerk - Lvb Sachsen e.V. (sdružení, Chemnitz)

Hledáme: partnerskou školu nebo partnerský spolek ke společným setkáním dětí a mládeže v Sasku popř. v České republice.

VD30-07: AWO-Schullandheime im Vogtland (sdružení, Netzschkau)

Hledáme: Hospitanty/-ky, kteří se budou společně s německými vedoucími mládežnických skupin starat o skupinu dětí.