česky deutsch

ID06-10: Úřad pro práci s mládeží evangelické církve v Berlině-Charlottenburgu (Amt für Jugendarbeit im evangelischen Kirchenkreis Berlin-Charlottenburg) (jiný subjekt, Berlin)

Hledáme: Kontakt na zařízení (mimoškolní i školní), které se také zajímá o folkovou a akustickou hudbu pro mladé lidi. Dále, které by mělo zájem o rozvoj nových myšlenek týkajícího se českoněmeckého setkání a s ním spojené výměny.

SD26-11: Základní škola (Hermann-Noh- Schule) (škola, Berlin)

Hledáme: Partnerskou školu pro projekt Comenius 2012/13

VD08-12: Projektgruppe "Zwangsarbeit" e. V. (sdružení, Berlin)

Hledáme: školní třídu ze severních Čech, která by měla zájem o provedení česko-německého žákovského dějepisného projektu

VD14-09: Mezinárodní zemské sdružení pro mládež Berlin (Internationale Jugendgemeinschaftsdienste-LV, Berlin) (sdružení, Berlin)

Hledáme: českou organizaci, která by zprostředkovala mladé lidi ve věku mezi 20 - 27 lety, kteří by měli chutˇ, po dobu jednoho roku vykonávat dobrovolnou službu v Berlíně, Brandenburgu a Sasku . Momentálně máme asi 90 míst volných pro dobrovolníky, kteří se chtějí angažovat v sociálních projektech různého druhu a v projektech ochrany památek. Můžeme přijmout i dobrovolníky evropské dobrovolné služby.

VD17-10: Občanské sdružení Kreisau-Iniciative Berlin (Kreisau-Initiative Berlin e.V.) (sdružení, Berlin)

Hledáme: skupiny mládeže, zájemce - jednotlivce, třídy, skupiny z domovů postižených, studenty...

VD24-11: djo - německá mládež v Evropě, spolkový svaz, občanské sdružení (djo-Deutsche Jugend in Europa, Bundesverband e.V.) (sdružení, Berlin)

Hledáme: Zveme multiplikátory/-ky, kteří se angažují v práci s dětmi a mládeží v oblasti česko-německých vztahů, na třídenní setkání/ seminář na téma vývoj nabídky zážitkové pedagogiky v česko-německém pohraničním regionu.